top of page
 • Kada ir kaip pristatomas maistas?
  Visus mitybos planus pristatome nuo pirmadienio iki ketvirtadienio ir sekmadieniais, tarp 18-23 valandos. Maistą pristatome visada iš vakaro. Tai yra jeigu kalendoriuje pažymėjote, kad mitybos planą norite pradėti trečiadienį, tai kurjeris Jums maistą atveš antradienį vakare. Visus patiekalus pristatome vienkartiniuose, popieriniuose maišeliuose. Kurjeris maistą palieką ten, kur nurodėte savo užsakyme. DETOX sulčiu programa Vilniuje ir Kaune pristatome tą pačią dieną, kurią pažymėjote užsakyme. Į kitus miestus DETOX sultys siunčiame per LP paštomatą.
 • Ar galiu pasirinkti tikslią pristatymo valandą?
  Visus užsakymus pristatome tarp 18 ir 23 valandos. Tam, kad suteikti klientui kuo geresnę kainą, optimalizuojame mūsų pristatymo kaštus, todėl vienas kurjeris per vakarą pristato apie 20-30 užsakymų. Labai sunku yra numatyti tikslų prsitatymo laiką, nes viskas priklauso nuo šios dienos maršruto, pristatymo sąlygų, kamščių ir pan.
 • Kokiuose miestuose teikiate paslaugas?
  Maisto prenumeratos yra pristatomos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje ir Kretingoje. Sulčių programos yra pristatomos visoje Lietuvoje.
 • Ar galima pakeisti užsakymo pristatymo vietą?
  Taip, galite pakeisti pristatymo adresą informavę mus el. paštu uzsakymai@betterfood.lt ne vėliau nei 24 val. iki pristatymo.
 • Kokiose pakuotėse pristatomas maistas ir ar turiu jas grąžinti?
  Visi mūsų patiekalai pakuojami MAP technologijoje. MAP – Modified Atmphere Packaging, t.y. produktų pakavimas kintančioje atmosferoje, paprasčiausiai tariant, vietoje paprasto oro pakuotėje, padaromas vakuumas ir įpurškiamas specialus dujų mišinys (azoto, anglies dioksido ir deguonies) Šios dujos maišomos ypatingomis proporcijomis, tam kad produktas išliktų ilgiau šviežias, skanus ir aukščiausios kokybės. Visos mūsų pakuotės yra 100% tinkamos perdirbimui.
 • Kaip šildyti maistą?
  Visos mūsų pakuotės yra tinkamos šildyti mikrobangų krosnelėje. Geriausia prieš tai truputi atplėšti vieną galą arba su šakute padaryti skylutes. Orkaitėje maisto mūsų pakuotėse šildyti NEGALIMA.
 • Ar galiu sustabdyti maisto prenumeratą?
  Taip, maisto prenumeratą galite lengvai sustabdyti. Praneškite mums el. paštu uzsakymai@betterfood.lt prieš dvi darbo dienas.
 • Ar galiu atsisakyti maisto prenumeratos anksčiau nei baigiasi užsakymas?
  Taip, galite atsisakyti maisto prenumeratos anksčiau nei baigiasi užsakymas informavę mus el. paštu uzsakymai@betterfood.lt prieš dvi dienas. Prenumerata bus panaikinta po 48h nuo pranešimo gavimo. Užsakant maistą daugiau nei vienai dienai yra taikomos nuolaidos ( diena kainuoja pigiau), tad paslaugos nutraukimo atveju, 1 d. maisto rinkinio įkainis bus perskaičiuotas pagal tai, kiek laiko buvo naudotasi paslauga.
 • Kada galiu gauti pirmąjį maisto programos pristatymą?
  Artimiausia galima užsakymo diena yra pažymima kalendoriuje užsakymo konfigūravimo metu.
 • Ar galiu gauti individualų mitybos planą?
  Taip, užklausą dėl individualaus mitybos plano galite pateikti per mūsų puslapį, pasirinkę programą "Individualus mitybos planas", arba susisiekę su mumis el. paštu uzsakymai@betterfood.lt
 • Kaip galiu pateikti užsakymą?
  Užsakymas gali būti pateiktas internetu www.betterfood.lt, arba el. paštu uzsakymai@betterfood.lt
 • Kiek dienų galiu užsisakyti maisto programą?
  Galite pateikti užsakymą 1, 5, 10 arba 20 d. Taip pat, yra galimybė pateikti užsakymą bet kokiam dienų skaičiui, pasirinkę Individualų mitybos planą.
 • Kaip galiu apmokėti užsakymą?
  Užsakymą galima apmokėti naudojant el. bankininkyste, mokėjimo kortelėmis arba bankiniu pavedimu.
 • Ar galite išrašyti sąskaitą-faktūrą?
  Taip, atlikdami užsakymą įrašykite įmonės rekvizitus arba susisiekite su mumis el. paštu uzsakymai@betterfood.lt.
bottom of page